EkoBuitis.lt / Amway produktai / AMWAY HOME indų plovimo priemonės / DISH DROPS™ Indų plovimo skystis (1 l)(110488)   Spausdinimui

DISH DROPS™ Indų plovimo skystis (1 l) tik už 7,38 €

DISH DROPS™ Indų plovimo skystis (1 l)(110488)

Šiuo metu turima Kaina: 9,58 €
Jūsų kaina: 7,38 €

Koncentruotas indų ploviklis yra gaivaus, citrusinio kvapo. Jo sudėtyje yra alavijų, vaisių rūgščių(AHA)ekstraktų, o taip pat natūralaus perilės krūmo ekstrakto, kuris plaunant indus saugo rankų odą nuo sudirginimo ir išsausėjimo. Iš vieno skysčio lašo susidaro tiršta puta, kuri padeda kruopščiai išplauti indus, todėl jie net blizga nuo švaros!

 • Indų ploviklis „DISHDROPS™“ veiksmingai šalina riebalus ir pridžiūvusius maisto likučius. Nepalieka kenksmingų likučių, todėl indai tampa idealiai švarūs.
 • Indų ploviklis yra koncentruotas, todėl siekiant puikių rezultatų, užtenka nedidelio jo kiekio.Su vienu indų ploviklio  „DISHDROPS”litru galima išplautidaugiau kaip30 tūkstančių lėkščių. Jeigu tos lėkštės būtų išrikiuotos į vieną eilę, tai susidarytų 8 km eilė.
 • Indų valiklį galima saugiai naudoti plaunant porcelianą, stiklinius indus, maisto gaminimo indus, stalo įrankius, krištolą ir stalo sidabrą.
 • Jeigu ant indų yra labai daug riebalų nešvarumų ir pridegusių maisto likučių, indų ploviklį galima naudoti indų mirkymui.
 • Šią priemonę taip pat galima naudoti plaunant vaisius ir daržoves (panaudojus priemonę, reikia kruopščiai nuskalauti produktus).
 • Puikiai tirpsta šaltame vandenyje, todėl taupo energiją, kuri yra reikalinga vandeniui pašildyti.
 • Indų ploviklio „DISHDROPS” sudėtyjenėra fosfatų, stiprių rūgščių / šarmų, o taip pat chloro baliklių, todėl šis baliklis netampa dumblių augimoežeruose, upėse ir upeliuose priežastimi.
 • 84% veikliųjų medžiagų yra gaunamos iš natūralių šaltinių.
 • Priemonė yra dermatologiškai patikrinta ir yra visiškai biologiškai skaidoma.
 • Didelis pHstabilumaspadeda sumažinti nemalonų kvapą, kuris atsiranda kriauklėse, ant kempiniųir t. t.

Komponentai

Sudėtis: vanduo, kokamidopropilo betainas, natrio laurilsufatas, kaprilatas-4, propandiolis, etanolis, gliceretas-26, citrinų rūgštis, kvapioji medžiaga, magnio hidroksidas, metilchloroizotiazolinonas, metilizotiazolinonas, AloeBarbadensis(tikrųjų alavijų) lapų sultys, šiso ekstraktas, dažiklis, denatonio benzoatas, t-butil-alkoholis.

Siūlomas naudojimo būdas

Indų ploviklį galima saugiai naudoti plaunant porcelianą, stiklinius indus, maisto gaminimo indus, stalo įrankius, krištolą ir stalo sidabrą.

 • Indų plovimas kriauklėje arba dubenyje: į kriauklę arba dubenį įpilkite3 ml indų ploviklio „DISHDROPS™“, o tada įpilkite5 litrus šilto vandens.Išplovus indus, reikia kruopščiai juos išskalauti.
 • Jeigu norite ekonomiškai naudoti indų ploviklį,1 indų ploviklio„DISHDROPS” dalį ištirpinkite3 dalyse vandens, supiltame į „AMWAY™“plastikinį butelį su dangteliu, išmaišykite, o tada užpilkite nedidelį jo kiekį ant kempinės. 
 • Jeigu norite, kad kempinės būtų švarios,baigę plauti indus kruopščiai išskalaukite jas šiltame vandenyje. Ant kempinės užpilkite truputį indų ploviklio „DISHDROPS”, tolygiai jį paskirstykite ir palikite iki kito naudojimo.

Atminkite!

Pasinaudoję indų plovikliu, kruopščiai nusiplaukite rankas

Šiuo metu turima Kaina: 9,58 €
Jūsų kaina: 7,38 €

Užsakymo vertė Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 39 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2 EUR
iki 39 EUR  Į namus / ofisą 3 EUR
virš 39 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 39 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.