EkoBuitis.lt / Amway produktai / AMWAY HOME valymo priemonės / L.O.C.™ Multi-Purpose Cleaner Universalus valymo skystis(0001)   Spausdinimui

L.O.C.™ Multi-Purpose Cleaner Universalus valymo skystis tik už 7,49 €

L.O.C.™ Multi-Purpose Cleaner Universalus valymo skystis(0001)
AMWAY HOME™ L.O.C.™
0001
1 l

Šiuo metu turima Kaina: 9,72 €
Jūsų kaina: 7,49 €

Mūsų geriausiai parduodamas produktas, skirtas kasdieniam daugumos paviršių valymui, atsiradodėl natūralios kilmės sudedamųjų medžiagų panaudojimo. Jo koncentruotoje formulėje nėra fosfatų, stiprių rūgščių, o taip pat chloro baliklių. Preparatas taip pat yra labai veiksminga rankų plovimo priemonė. Paviršiams suteikia puikų blizgesį ir nepalieka dryžių. Galima naudoti grindims plauti(išskyrus nelakuotos medienos grindis).

Charakteristika

 • Šį universalų valiklį galima saugiai naudoti visų paviršių, kuriuos galima valyti drėgnu būdu, valymui. Jeigu vanduo nekenkia tam paviršiui, universalus valymo skystis „L.O.C.™“ jį išvalys!
 • Skysčio nereikėtų nuplauti vandeniu– po to, kai vanduo  išdžius, neliks jokių jo pėdsakų.
 • Valiklio sudėtyje yra natūralios kilmės sudedamųjų medžiagų, gautų iš mineralinių medžiagų, pavyzdžiui, kokosų aliejaus, palmių aliejaus ir druskos.
 • Švelnus rankoms, veiksmingai pašalina nešvarumus ir riebalus.
 • Universalaus valymo skysčio „L.O.C.“ sudėtyje paviršinio aktyvumo medžiagos, gautos iš naftos, yra pakeistos aukštos kokybės augalinės kilmės sudedamosiomis dalimis.
 • Gaivus kvapas, kurį suteikia valiklio sudėtyje esantys eteriniai aliejai.
 • Nepalieka kenksmingųlikučių.
 • Sukurtas pagal visiškai biologiškai skaidžią formulę.

Siūlomas naudojimo būdas

Universalus valymo slystis „L.O.C.™” gali būti naudojamas vonios kambariams, tualetams, keraminiams paviršiams, kriauklėms, dušo kabinoms ir marmurui plauti. Saugus viryklėms,stalviršiams, sienoms, kurias galima plauti drėgnu būdu, durų rankenoms, telefono aparatams, šiukšlių kibirams ir lakuotiems mediniams paviršiams.

 • Įprastasvalymas – į kibirą su 5litrais vandens įpilkite30 ml universalaus valymo skysčio „L.O.C.“. Nuplaukite paviršių ir palikite išdžiūti. Nuskalauti nereikia!
 • Valymas, naudojant purkštuvą – į plastikinį „AMWAY” butelį su purkštuvu įpilkite450 ml vandens iki linijos9:1. Butelį pripildykite universaliu valymo skysčiu „L.O.C.“ iki linijos500 ml. Apipurkškite paviršių, o po to sausai jį nuvalykite.
 • Rankų plovimas – naudokite neskiestą, po naudojimo nuskalaukite rankas.

Remiantis rekomenduojamomis, standartinėmis skysčio skiedimo proporcijomis, 2009 metais buvo parduotas toks universalaus valymo skysčio „L.O.C. Multi– PurposeCleaner”kiekis, kurio užtektų išvalyti plotui, lygiam dviem milijonams futbolo aikščių.

Šiuo metu turima Kaina: 9,72 €
Jūsų kaina: 7,49 €