ARTISTRY FLORA CHIC™ Eau de Parfum tik už 59,77 €

ARTISTRY FLORA CHIC™ Eau de Parfum (119630)
ARTISTRY FLORA CHIC™ Eau de Parfum (119630)
119630
50 ml
Turime sandėlyje Jūsų kaina: 59,77 €

ARTISTRY FLORA CHIC™ – pirmasis ARTISTRY™ prekės ženklo aromatas –  tai galimybė patirti elegancijos dvelksmą.

Bendra informacija

Lyg žengiant Paryžiaus legendiniu Bagatelio sodu ARTISTRY FLORA CHIC patraukia jūsų dėmesį citrusinėmis prancūzų Klementinos natomis ir prabangios Bulgariškos rožės švelnumu bei saldumu, užbaigdamas atpalaiduojančia ir egzotine kvapiąja Kananga. Gėlių kvapo ir moteriški, kerintys bei prašmatnūs ARTISTRY FLORA CHIC leidžia jums sužavėti pasaulį.

Charakteristika

  • Prestižinis tobulumas. ARTISTRY FLORA CHIC pasižymi rūpestingai sukurtu gėlių deriniu, kurį kvepalų žinovai kruopščiai ir skrupulingai įvertino, išvalė ir ištobulino.
  • Ilgai išliekantis žavesys. ARTISTRY FLORA CHIC yra kvapusis vanduo, o tai reiškia, kad kvapas ir jį lydintis patrauklumas ilgiau išlieka nei įprasto tualetinio vandens.
  • Meistriška parfumerija. ARTISTRY FLORA CHIC buvo išskirtinai sukurtas ARTISTRY prekės ženklui, jį sukūrė paryžiečių aukštos kokybės kvepalų įmonė „Givaudan“, turinti daugiau nei 250 metų geidžiamiausių kvapų pasaulyje kūrimo patirtį.
  • ARTISTRY FLORA CHIC parduodamas nuostabiame rankų darbo flakonėlyje iš prašmatnaus rausvaus stiklo su prabangiu aukso spalvos dangteliu ir neapdoroto šilko kaspinėliu.  Viskas, kas su juo susiję, skleidžia prestižą, prabangą, moteriškumą savo geriausiu aromatu.

Siūlomas naudojimo būdas

Papurškite vieną arba du kartus ant „pulso taškų“ (sprandas, vidinės alkūnių, riešų pusės, už ausų, vidinėse kelių pusėse, kaklo apačioje) – vietose, kurios daugiausiai skleidžia šilumos  ir leidžia jūsų kūnui skleisti kvapą. Naudokite tiek, kiek norite. 

Turime sandėlyje Jūsų kaina: 59,77 €
Užsakymo vertė Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 39 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2,5 EUR
iki 39 EUR  Į namus / ofisą 3,5 EUR
virš 39 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 39 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.

GAUKITE PASIŪLYMĄ