ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Pagerintas paakių kremas tik už 46,14 €

ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Pagerintas paakių kremas (113810)
ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Pagerintas paakių kremas (113810)
113810
15 ml
Turime sandėlyje Jūsų kaina: 46,14 €

Maistingas drėkinamasis kremas, kuris padeda sumažinti smulkių raukšlelių ir raukšlių atsiradimą bei maitina jautrią paakių srities odą, jai suteikdamas spindinčią jaunatviškesnę išvaizdą.

“ARTISTRY” “YOUTH XTEND” pagerintas paakių kremas buvo specialiai sukurtas, siekiant padėti prižiūrėti jautrią odą aplink akis ir stabdyti smulkių raukšlelių bei raukšlių atsiradimą. Pagerintas paakių kremas, skirtas naudoti ryte arba vakare, yra veiksmingas gamtos ir mokslo junginys, skatinantis natūralią baltymų gamybą, atkuriantis pažeistą odą bei apsaugantis ją nuo būsimos žalos. 

Privalumai

  • Mažiau smulkių raukšlelių ir raukšlių, dėl kremo sudėtyje esančio mikro-X6 peptido ir jo gebėjimo atkurti pažeistą, raukšlėtą odą.
  • Apsauga nuo žalingo aplinkos poveikio, tokio kaip laisvieji radikalai ir tarša.
  • Oda, kuri atrodo ir tampa jaunesnė bei sveikesnė. Padedant “LifeSirt”, yra skatinama natūrali baltymų gamyba, dėl to oda tampa sveikesnė ir atrodo daug jaunesnė.
  • Švelni, sudrėkinta oda, dėl sudėtyje esančių veiksmingų, itin drėkinančių natūralių sudedamųjų dalių.

Komponentai

“LifeSirt”sustiprina natūralią baltymų gamybą 280 %. Specialus mišinys, sudarytas iš afrikietiško baobabo medžio vaisių, juodųjų serbentų, žaliųjų tropinių vyšnių mišinio ekstraktų bei kitų augalų, suteikia odai gausią bei natūralią hidratacijos ir drėgmės dozę, tuo tarpu specialūs “Artistry” mikro-X6 peptidai atkuria pažeistą odą ir stulbinančiai sumažina smulkių raukšlelių bei raukšlių atsiradimą.

Siūlomas naudojimo būdas

Pirštais lengvai ištepkite mažu “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” pagerinto paakių kremo kiekiu veido sritį po akimis ir aplink jas.

Siekdamos didžiausios naudos, naudokite ryte ir vakare kartu su “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” koncentruotu serumu, apsauginiu kremu ir pagerintu kremu. Įrodyta, kad kartu naudojami šie produktai sumažina smulkių raukšlelių ir raukšlių atsiradimą vos per vieną savaitę.

Turime sandėlyje Jūsų kaina: 46,14 €
Užsakymo vertė Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 39 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2,5 EUR
iki 39 EUR  Į namus / ofisą 3,5 EUR
virš 39 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 39 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.

PASIŪLYMAS! Užsisakiusiems prekių bent už 50 eurų su pristatymu namų/biuro adresu, dovana - kelioninė dantų pasta! Norint gauti dovaną, komentaruose būtina parašyti "Kelioninė dantų pasta dovanų" Pasiūlymas galioja ribotą laiką.

GAUKITE PASIŪLYMĄ