Kvepalai

AMWAY™ viliojančių kvapų linija vyrams ir moterims susideda iš kvepalų, tualetinio vandens ir kūno purškiklių, kurie atspindi visas nuotaikas ir tinka kiekvienai progai.

Kvepalai
ANCESTRY™ moterims (50 ml) (101842)

ANCESTRY™ moterims (50 ml)

Užtikrintas, labai moteriškas harmoningos struktūros aromatas. Rafinuotas kokteilis su bergamočių, juodųjų serbentų, Egipto jazminų ir apelsinmedžio žiedų nata.

Stilius: aistringas, prabangus.

Turime sandėlyje
WISTFUL™ Aroma kūno purškiklis (100 ml) (103704)

WISTFUL™ Aroma kūno purškiklis (100 ml)

Atgaiva kūnui su putojančiu imončelo ir nektarinų prieskonių kokteiliu. Kvapų puokštę sudaro frezijos ir lotoso nata su subtilia apelsinmedžių žiedų priemaiša. Purškiklis yra praturtintas vitaminu E ir glicerinu, kurie yra gerai žinomi dėl savo minkštinamųjų ir saugančių odą savybių. Odai suteikia švelnaus blizgesio.

Turime sandėlyje
OPPORTUNE™ Sport vyrams (50 ml) (103705)

OPPORTUNE™ Sport vyrams (50 ml)

Dinamiškas, suteikiantis energijos aromatas vyrams, kurio sudėtyje yra citrusinių vaisių kvapų, praturtintų juodaisiais pipirais ir gudobele. Aromatas intensyvėja dėl vibruojančio gintaro ir vyriškumą paryškinančios kedro medienos kvapo.

Stilius: aktyvus, šviežias.

Turime sandėlyje
ANCESTRY™ in Paris kvapusis vanduo moterims   Dydis: 50 ml (118640)

ANCESTRY™ in Paris kvapusis vanduo moterims Dydis: 50 ml

Klasikinis, tačiau kartu ir modernus aromatas, kurio sudėtyje yra didelės kvepalų aliejų koncentracijos, kurių dėka kvapas ilgiau išlieka ant odos.

ANCESTRY in Paris pasižymi gryniausiu naktį žydinčio jazmino eteriniu aliejumi, kuris idealiai susilieja su šviežių gėlių puokšte ir žalių lapų aromatu bei aistringais baltojo muskuso ir rožių pustoniais.

Šis užburiantis aromatas, žadinantis prisiminimus apie svaiginančias naktis Paryžiuje, dar labiau pakeri nuostabiu, į brangakmenį panašiu vidurnakčio mėlynos spalvos buteliuku.

Turime sandėlyje
OPPORTUNE™ Premium Tualetinis vanduo vyrams (118641)

OPPORTUNE™ Premium Tualetinis vanduo vyrams

“OPPORTUNE Premium” tai išskirtinis tualetinis vanduo, sukurtas šiuolaikiniam vyrui.  Ilgai išliekantis ant odos ir supilstytas į modernų klasikinio dizaino flakoną, “OPPORTUNE Premium” patrauks rafinuotesnį vyrą.

Turime sandėlyje
ANTICIPATE™ Intense kvepalai moterims (119004)

ANTICIPATE™ Intense kvepalai moterims

„ANTICIPATE Intense“ kvepalai moterims: aistringo jausmingumo dvasia, naujas, pritaikytas buteliukas

Intensyvus rytietiškas aromatas su gervuogių, trapios baltosios frezijos aromatais, atskleidžiantis turtingas oncidijos (orchidėjos) ir arabiško jazmino žiedų natas, susimaišiusias su švelniais santalo, pačiulių ir vanilės kvapais, kurie sukuria ilgai trunkantį šilto jausmingumo pojūtį.

Preke nebeprekiaujama
ARTISTRY FLORA CHIC™ Eau de Parfum (119630)

ARTISTRY FLORA CHIC™ Eau de Parfum

ARTISTRY FLORA CHIC™ – pirmasis ARTISTRY™ prekės ženklo aromatas –  tai galimybė patirti elegancijos dvelksmą.

Turime sandėlyje
ANTICIPATE™ kvepalai moterims (119003)

ANTICIPATE™ kvepalai moterims

„ANTICIPATE“ kvepalai moterims: romantiško moteriškumo dvasia, naujas, pritaikytas buteliukas. 

Preke nebeprekiaujama