ARTISTRY HYDRA-V™ gaivus tonikas tik už 19,20 €

ARTISTRY HYDRA-V™ gaivus tonikas (117644)
ARTISTRY HYDRA-V™ gaivus tonikas (117644)
117644
200 ml
Turime sandėlyje Jūsų kaina: 19,20 €

Nuvalo paskutinius nešvarumų likučius, aplinkos teršalus ir makiažą, todėl oda spindi ir yra optimaliai paruošta, kad patirtų didžiausiai teigiamą drėkinimo poveikį. 

“ARTISTRY HYDRA-V” gaivus tonikas, kuris tinka visiems odos tipams(taip pat jautriai odai), yra gaivinantis tonikas be alkoholio,kuris nuvalo paskutinius nešvarumų ir makiažo likučius ir tuo pačiu gerina odos būklę, ją suminkština ir paruošia, kad oda galėtų patirti visokeriopą “HYDRA-V” kolekcijos siūlomą teigiamą poveikį ir drėkinimą. 

Charakteristika

Tonizavimas yra esminė bet kokio odos priežiūros režimo dalis – padeda nuraminti, pamaitinti ir sudrėkinti odą ir kartu išlaikyti tolygią veido spalvą. Gaivus tonikas yra dar naudingesnis – oda atsinaujina ir pagyvėja, o dėl raminančių ingredientų ir švelnios formulės be alkoholio – atsipalaiduoja, tampa nuraminta ir lygi. Gaivus tonikas tinka visiems odos tipams – sausai, mišriai bei riebiai – ir netgi jautriai odai.

Privalumai

  • Greita absorbcija, oda atgaivinama ir tampa lygi bei tobulai paruošta kitam odos priežiūros režimo etapui.  
  • Iš karto padidėjusi hidratacija. Hidratacijos lygis iš karto padidėja 211 %.
  • Naudingas odos išvaizdai ir pojūčiui. Oda tampa lygi, šilkinė ir elastinga ir atrodo perregima ir spindinti. 
  • Be juodų spuogų reiškia, kad poros nėra užkimštos, o oda gali laisvai kvėpuoti.
  • Plačiai išbandytas.Gaivus tonikas buvo alergologiškai ir dermatologiškai išbandytas.

Komponentai

Norvegijos fiordų vanduo, esantis išskirtinėje “ARTISTRY” “HYDRA-V” liposomų tiekimo sistemos sudėtyje, užtikrina, kad oda būtų greitai ir veiksmingai sudrėkinta ir iš karto patirtų teigiamą poveikį. Rezultatas – oda, kuri tampa lygi ir atrodo spindinti bei atgaivinta, ir yra tobulai paruošta patirti teigiamą “ARTISTRY” “HYDRA-V” kolekcijos poveikį. Raudonieji dumbliai padeda odai išlaikyti savo pačios drėgmę ir įsisavinti švelnios formulės sudėtyje esančius odą raminančius ingredientus, todėl oda tampa nuraminta ir lygesnė tonizavimo proceso metu ir vėliau. 

Siūlomas naudojimo būdas

Kai būsite nusipraususios veidą, “ARTISTRY” “HYDRA-V” gaiviu toniku pašlakstykite rankas arba sumirkykite juo vatos gumulėlį. Rankomis arba vatos gumulėliu padenkite toniku visą veidą, stengdamosi vengti paakių srities.

Jei norite didžiausios naudos, naudokite ryte ir vakare, o po to naudokite “ARTISTRY” “HYDRA-V” būtiną koncentruotą odos serumą. 

Turime sandėlyje Jūsų kaina: 19,20 €
Užsakymo vertė Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 39 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2,5 EUR
iki 39 EUR  Į namus / ofisą 3,5 EUR
virš 39 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 39 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.

PASIŪLYMAS! Užsisakiusiems prekių bent už 50 eurų su pristatymu namų/biuro adresu, dovana - kelioninė dantų pasta! Norint gauti dovaną, komentaruose būtina parašyti "Kelioninė dantų pasta dovanų" Pasiūlymas galioja ribotą laiką.

GAUKITE PASIŪLYMĄ