ARTISTRY™ essentials

ARTISTRY essentials susideda iš veiksmingų gaminių, skirtų normalios, sausos, jautrios, mišrios ir riebios odos priežiūrai. Priklausomai nuo Jūsų odos poreikių essentials linijos drėkinamosios ir skaistinamosios kosmetinės priemonės gali būti naudojamos kartu tam, kad būtų pasiektas maksimalus poveikis. Per keletą minučių laikydamiesi essentials 3-jų žingsnių sistemos – valymo, tonizavimo, drėkinimo, galite suteikti savo odai maitinamųjų medžiagų esančių hydrolipidų matricoje. Jų poveikį pajusite ir pamatysite jau po trumpo laiko.

Trys paprasti žingsniai link natūralaus grožio

Kasdienė priežiūra, atsižvelgiant į individualius kiekvieno odos tipo poreikius: ARTISTRY essentials - tai pusiausvyra tarp to, kas geriausia gamtoje ir tarp pažengusių mokslinių tyrimų. Drėkinamosios ir skaistinamosios priemonės papildo vienas kito poveikį, todėl gali būti naudojamos kartu, priklausomai nuo Jūsų odos poreikių. Valomosios priemonės, tonikai, kremai – trys paprasti žingsniai, kurių dėka Jūsų oda gaus jai būtinų elementų vos per kelias minutes.

Išbandykite mūsų produktus, kurių sudėtyje yra unikalių, išgrynintų medžiagų ir išskirtinė, patentuota JAV hydrolipidų matrica (HLM). Šis veiksmingas natūralių medžiagų junginys užtikrina matomus ir jaučiamus rezultatus. Normali, sausa, jautri, mišri ir riebi oda įgaus gražesnę išvaizdą, bus švelni ir sveika.

Mokslas mokslas per kasdienį paprastumą.

Mokslo esmė, išskirtiniai rezultatai

ARTISTRY essentials produktų linija turi tik jai būdingų unikalių ir veiksmingų medžiagų, tiek hydrolipidų matricą(HLM), kuri buvo sukurta bendradarbiaujant su aukštos klasės šveicarų farmakologine įmone, tiek Nourish-3 kompleksą ARTISTRY essentials apjungia su kasdieniu paprastumu, kad efektyvios sudedamosios medžiagos šio gilaus mokslo dėka pasiektų mūsų odą. Gamta ir mokslas  puikiai dera visoje eilėje patentuotų ir specializuotų sudedamųjų medžiagų, kurios yra išgaunamos iš fitocheminių medžiagų, esančių augaluose. Šios medžiagos papildo drėgmės ir lipidų lygį, grąžindamos odai jaunatvės spindesį. Produktų poveikio rezultatai yra matomi iškart ir išsilaiko dar ilgą laiką. Dauguma komponentų gaunami iš augalų, auginamų sertifikuotuose NUTRILITE* ekologiškuose ūkiuose, tai liudija apie produktų aukštą kokybę. Mokslo ir gamtos sujungimo dėka produktai regeneruoja ir atgaivina Jūsų odą.

* "Sertifikavimą vykdo oficialios sertifikavimo agentūros pagal šalies, kurioje yra ūkis, įstatymus.”

Makiažo valymo servetėlės Essentials by ARTISTRY™ (121549)

Makiažo valymo servetėlės Essentials by ARTISTRY™

Veiksmingos, bet švelnios vienkartinės servetėlės, kurios per kelias sekundes nuvalo ilgalaikį makiažą.

Turime sandėlyje
Drėkinamasis kremas Essentials by ARTISTRY (121693)

Drėkinamasis kremas Essentials by ARTISTRY

Giliai maitina sausą odą, o ilgalaikis drėkinimas visą dieną padeda sumažinti diskomfortą.

Turime sandėlyje
Gelio prausiklis Essentials by ARTISTRY™ (121547)

Gelio prausiklis Essentials by ARTISTRY™

Švelnus gelis, kuris giliai valo odą, pašalindamas makiažą ir kitus nešvarumus.

Turime sandėlyje
Gelis nuo spuogų essentials by ARTISTRY™ (121658)

Gelis nuo spuogų essentials by ARTISTRY™

Naikinkite spuogus, išvenkite bėrimų ateityje ir kontroliuokite savo odą su essentials by ARTISTRY geliu nuo spuogų.

Turime sandėlyje
Poras gaivinantis tonikas nuo spuogų essentials by ARTISTRY™ (121657)

Poras gaivinantis tonikas nuo spuogų essentials by ARTISTRY™

Šis tonikas be aliejaus su citrinų ekstraktu, salicilo rūgštimi ir alaviju giliai valo poras, atgaivina odą ir padeda sumažinti sebumo išsiskyrimą, pagerina porų išvaizdą ir kovoja su spuogais.

Turime sandėlyje