eSpring™

eSpring™
eSpring™

eSpring vandens valymo sistemoje naudojamas aktyvuotos anglies filtras, kuris pašalina iš geriamojo vandens daugiau negu 140 rūšių kenksmingų nešvarumų. Ultravioletiniai spinduliai naikina virusus ir mikrobus esančius vandenyje, dėl to vanduo iš čiaupo tampa švarus, atgauna skaidrumą ir geresnę kokybę. 

 

Aštuonios priežastys, dėl kurių verta pasirinkti eSpring vandens valymo sistemą:

1. Švaresnis, skaidresnis ir skanesnis vanduo

Greičiausiai pastebima eSpring vandens valymo sistemos nauda yra skonio ir kvapo pagerėjimas, bei geriamo vandens skaidrumas. Tai yra tai, ką iškart pastebėsime, suprasime ir įvertinsime.

2. Aukštesnė vandens kokybė

eSpring™ vandens valymo sistema veiksmingai pašalina daugiau negu 140 rūšių kenksmingų nešvarumų bei naikina 99,99 proc. ligas sukeliančių bakterijų ir virusų, kurie vystosi vandenyje.

3. Patvirtintas veiksmingumas

NSF International ištyrė eSpring vandens valymo sistemą, o po to suteikė  sertifikatą, kuris patvirtina, kad sistema pašalina daugiau nešvarumų negu kitos, šioje institucijoje anksčiau sertifikuotis  sistemos, veikiančios UV/aktyvuotos anglies filtro pagrindu.

4. Išskirtinė, pažangi technologija

eSpring™ vandens valymo sistema - tai pirma tokia sistema, kurią sudaro dviguba patentuota aktyvuotos anglies filtro ir UV lempos technologija bei technologiškai pažengusi elektroninio monitoringo schema.

5. Technologija pagrįsta ilgamečiais moksliniai tyrimais

eSpring vandens valymo sistema-  tai 20 metų tyrimų vandens valymo technologijų srityje rezultatas. Sistema buvo suprojektuota ir sukurta mūsų inžinierių ir mokslininkų, kurie yra gavę 270 patentų vandens gerinimo srityje (dalis dar laukia patentavimo proceso užbaigimo). 

6. Didesnis patogumas

Priešingai negu kiti filtrai, eSpring vandens valymo sistema užtikrina nenutrūkstamą ir tiesioginį išvalyto geriamojo vandens tiekimą, patenkindama kiekvienos šeimos kasdienius porekius.

7. Efektyvumas

Kai kuriose vandens valymo sistemose filtro kasetę reikia keisti kas mėnesį arba net dažniau. eSpring vandens valymo sistema tieks vandenį 6 narių šeimai visus metus arba 5 tūkst. litrų filtruoto vandens. Tik tada reikės pakeisti filtro kasetę.

8. Ekonomiškumas

eSpring vandens valymo sistema - tai ne tik patogumas, aukšta kokybė ir veiksmingumas, bet ir mažesnės išlaidos, palyginti su kitomis sistemomis esančiomis rinkoje.

Kaip veikia eSpring sistema? 

1. Ultravioletinė lempa 

Naikina 99,99 proc. bakterijų ir virusų galinčių būti vandenyje. Pagerina geriamojo vandens kokybę ir tiekimo saugumą.

2. Aktyvuotos anglies filtras

Šis daugiasluoksnis, JAV patentuotas aktyvuotos anglies filtras veiksmingai pašalina chloro skonį ir kvapą, nešvarumus bei daugiau negu 140 rūšių sveikatai žalingų teršalų. Pagerina skonį, kvapą ir vandens skaidrumą.

3. LED ekranas

Naudoja lengvai suprantamas piktogramas/grafinius simbolius, kurie informuoja naudotojus apie filtro sunaudojimo laipsnį ir sistemos statusą.

4. Įdiegtas elektroninis modulis

JAV patentuota, bevielė indukcinė sąsaja panaudota eSpring sistemoje jungia UV lempą su prietaisu. Šis sprendimas visiškai izoliuoja UV lempą nuo maitinimo šaltinio, panašiai, kaip kai kurie mobilieji telefonai yra atjungti nuo kroviklio.

5. Reguliuojami vamzdeliai

Vamzdelių ilgis gali būti reguliuojamas pagal poreikius. Jeigu reikia, vamzdelius galima sutrumpinti.

6. Funkcionalus paskirstantis vožtuvas

Paskirstantįjį vožtuvą galima lengvai pritaikyti prie daugumos čiaupų.

Sertifikacija

eSpring vandens valymo sistema - tai pirmoji sistema rinkoje, kuri atitiko tris svarbiausius vandens kokybės standartus pagal NSF International/ANSI. Norint gauti NSF International sertifikatą, vandens valymo sistemai keliami keli reikalavimai. Neužtenka vien tik valyti nešvarumus. Ji turi atitikti penkis kriterijus:

  • Teiginiai apie nešvarumų kiekius, kokius gali pašalinti sistema, turi būti patvirtinti tyrimais, atliktais NFS International laboratorijose. 
  • Sistema negali maišyti su vandeniu jokių žalingų elementų. Medžiagos, iš kurių yra pagaminta sistema, turinčios tiesioginį kontaktą su vandeniu, turi pereiti griežtus ekstrakcijos testus.
  • Sistemos konstrukcija turi atitikti hidraulinius reikalavimus, pvz., turi būti atspari vandens slėgio svyravimams.
  • Reklaminės medžiagos, rinkodaros leidiniai bei etikėtės negali turėti jokių neteisingų arba galinčių suklaidinti vartotoją informacijų.
  • Medžiagos bei pagaminimo procesas turi atitikti keliamus kokybės reikalavimus. Be to, turi būti atliekamos kasmetinės produkto ir jo gamybos tobulinimo apžvalgos.
eSpring™ Vadens valymo sistema su vožtuvu, montuojamu ant esamo čiaupo snapelio (100188)

eSpring™ Vadens valymo sistema su vožtuvu, montuojamu ant esamo čiaupo snapelio

Vandens valymo sistema montuojama ant spintelių stalviršio. Prijungiama prie esamo čiaupo snapelio. Matmenys: 32,7 cm x 17,8 cm

Turime sandėlyje
eSpring™ Vožtuvas, montuojamas ant čiaupo snapelio (100662)

eSpring™ Vožtuvas, montuojamas ant čiaupo snapelio

Naudojamas eSpring vandens valymo sistemai, montuojamai ant stalviršio. Jį rekia prijungti prie esamo čiaupo snapelio. Tam nereikia specialių įrankių.

Turime sandėlyje
eSpring™ Vandens valymo sistema su papildomu čiaupu filtruotam vandeniui (100189)

eSpring™ Vandens valymo sistema su papildomu čiaupu filtruotam vandeniui

Vandens valymo sistema eSpring turi savo čiaupą filtruotam vandeniui. Sistema montuojama po kriaukle, o čiaupas – virš kriauklės arba šalia jos. Sistemos pajėgumas: filtruoja 3,4 l vandens per minutę. Matmenys: 32,7 cm x 17,8 cm

Turime sandėlyje
eSpring™ Keičiamas filtras su UV lempa (100186)

eSpring™ Keičiamas filtras su UV lempa

Keičiamas filtras yra pagamintas iš presuotos anglies. Jis pašalina dalelytes, mažesnio skersmens negu žmogaus plaukas. Filtro pajėgumas – 5 tūkst. litrų vandens arba vieneri naudojimo metai.

Turime sandėlyje
Butelis eSpring™ (251480)

Butelis eSpring™

600 ml tūrio eSpring butelis turi specialios formos galiuką, kuris palengvina vandens gėrimo procesą, taip pat dangtelį, apsaugantį nuo išsipylimo, kuris leidžia pamiršti apie nepatogumus transportavimo procese.    

Turime sandėlyje
eSpring vandens valymo sistemos prietaisas su nukreipimo rinkiniu ir 5 metų pratęsta garantija (301904)

eSpring vandens valymo sistemos prietaisas su nukreipimo rinkiniu ir 5 metų pratęsta garantija

Vandens valymo sistema gali sumažinti daugiau nei 160 teršalų rūšių, įskaitant daugiau kaip 145 teršalų, turinčių potencialią grėsmę sveikatai, ir sunaikina daugiau nei 99,99 % geriamajame vandenyje aptinkamų ir ligas sukeliančių bakterijų ir virusų.

Turime sandėlyje
eSpring™ Atskiras čiaupas filtruotam vandeniui (100663)

eSpring™ Atskiras čiaupas filtruotam vandeniui

eSpring čiaupas filtruotam vandeniui su logotipu apačioje atskeidžia patobulintą funkcionalumą bei ergonomiškumą kartu su modernia išvaizda

Turime sandėlyje
eSpring Vandens valymo sistemos prietaisas su papildomu čiaupu ir 5 metų pratęsta garantija (301905)

eSpring Vandens valymo sistemos prietaisas su papildomu čiaupu ir 5 metų pratęsta garantija

Sudėtyje yra eSpring vandens valymo prietaisas, įskaitant ir 5 metams pratęsta garantija įrengimui po kriauklės spintele, ir papildomas patobulinto funkcionalumo ir ergonomiškas modernaus dizaino čiaupas filtruotam vandeniui.

Turime sandėlyje
eSpring™ sieninio laikiklio montavimo rinkinys (102996)

eSpring™ sieninio laikiklio montavimo rinkinys

Pasinaudodami sieniniu laikikliu, Jūs galite savo “eSpring” sistemą pritvirtinti prie sienos.

Turime sandėlyje
eSpring™ Grafinas (268868)

eSpring™ Grafinas

Stilingas, modernus, stiklo grafinas su sandariu dangteliu ir integruotu sieteliu.

Turime sandėlyje