iCook™ Peiliai. 5 virtuvės peilių komplektas

iCook™ Peiliai. 5 virtuvės peilių komplektas (102709)
iCook™ Peiliai. 5 virtuvės peilių komplektas (102709)
iCook™
102709
5 vnt.

5 peilių rinkinys yra idealus kiekvienai virtuvei. Nerūdijančio plieno ašmenys yra tvarūs ir atitinkamai subalansuoti. Kiek išlenkta viršutinė rankenos dalis padeda ją lengviau suimti.

Specialiai profiliuota apatinė rankenos dalis užtikrina papildomą peilio kontrolę ir stabilumą, ypač pjaustant didesnius ir kietesnius maisto produktų gabalus. Komplekte yra specialus peilių laikymo dėklas, kuris ir saugo, ir leidžia greitai pasirinkti reikiamą peilį.

Bendra informacija:

5 peilių rinkinys yra idealus kiekvienai virtuvei. Nerūdijančio plieno ašmenys yra tvarūs ir atitinkamai subalansuoti. Kiek išlenkta viršutinė rankenos dalis padeda ją lengviau suimti. Specialiai profiliuota apatinė rankenos dalis užtikrina papildomą peilio kontrolę ir stabilumą, ypač pjaustant didesnius ir kietesnius maisto produktų gabalus. Komplekte yra specialus peilių laikymo dėklas, kuris ir saugo, ir leidžia greitai pasirinkti reikiamą peilį.

Pagrindinės savybės:

  • Virtuvės iCook peiliai yra pagaminti iš vokiško nerūdijančio plieno.
  • Ašmenys ir rankena yra išlieti iš vienos plieno dalies, kad peilis būtų patvarus ir turėtų gerai subalansuotą svorio centrą.
  • Peiliai turi ergonomines rankenėles, kad Jūs galėtumėte maksimaliai kontroliuoti peilio padėtį pjaustant maisto produktus.
  • Specialiai išlenkta peilio dalis prie rankenėlės leis Jums patogiai ir laisvai jį laikyti, todėl Jūs galėsite kontroliuoti maisto ruošimo procesą.
  • Viršutinė peilio rankenėlės dalis yra išlenkta taip, kad idealiai prisitaikytų prie Jūsų delno. Apatinė rankenėlės dalis yra suformuota taip, kad peilis būtų stabilus ir Jūs galėtumėte lengvai pjaustyti didelius ir kietus maisto gabaliukus.
  • Peilio ašmenų kraštai irgi yra išlenkti taip, kad rankos riešas galėtų natūraliai judėti pjaustant maisto produktus. Mums nereikia papildomai daryti jokių judesių alkūne ar petimi.
  • Peilio ašmenų galas yra nusmailintas taip, kad būtų labai paprasta pjaustyti švelnius maisto produktus, ypatingai pjaustant įstrižai.

Norite įsigyti dar pigiau? Susisiekite su mumis

iCook™ Peiliai. 5 virtuvės peilių komplektas

Džiugu, kad domitės AMWAY produkcija, kurią įsigyti galite oficialiame kompanijos puslapyje amway-lithuania.com.

Pasirinkite jums tinkamiausią būdą:

Pasirinkite jums tinkamiausią pirkimo būdą:

Narys+ Populiariausias

Kainodara: Didmeninė kaina

Registracija: 10,80 €

Daugiau informacijos

Registruotas klientas

Kainodara: +20 %

Registracija: nemokama

Daugiau informacijos

Jei jau esate registruoti ir tiesiog norite pažiūrėti produktą,  spauskite čia.